voor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adresvoor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adresvoor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adresvoor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adres Ketele NV, Mechelsesteenweg 1-3, B-2540 Hove, België, tel +32 3 4542089 voor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adresvoor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adresvoor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adresvoor graveermachines, materialen en frezen bent u hier aan het juiste adres
onze website in het Nederlands Nederlands onze website in het Frans Français

Cyborg MT-600

Cyborg MT-600: hyperrobuuste precisie.

Een zeer stabiele, snelle en vooruitstrevende graveermachine voor de veeleisende graveur, die zich niet wil beperken tot 2d graveerwerk, maar die ook 2,5d stempels en 3d reliëfs probleemloos wenst te kunnen frezen. De MT-600 heeft een volledig open systeemarchitectuur en kan door elk professioneel graveer- en freesprogramma aangestuurd worden. De 600 kg zware graveermachine is gebouwd uit dikwandige gegoten staal, dat maximaal trillingen absorbeert. Met deze machine graveert u moeiteloos RVS, aluminium, messing en andere materialen. Tot de standaard uitrusting behoort een Jäger HF spindel (300 Watt) met pneumatische freesopspanning, maar ook een PLC gestuurd koelvloeistofsproeisysteem. Alle assen beschikken over kogelomloopspindels , de resolutie op elke as bedraagt 0,00125 mm.

Klik hier om de documentatie in pdf op te vragen
.
MT-600
Resolutie 0,00125 mm
Graveerbereik 500 mm x 360 mm x 90 mm
Voedingssnelheid maximum 100 mm/sec
Spindel-motor 300 W HF-spindel, snelopspanning
Totaal afmetingen 900 mm (breedte) - 1000 mm (diepte) - 
1600 mm (hoogte)
Spindelsnelheid regelbaar tussen 4000 en 60000 tpm
Interface serieel (RS-232) en ethernet
Freesdiameter spantangen vanaf 1,0 tot 6,0 mm
Koelvloeistofsysteem geïntegreerd micro drop systeem
Gewicht ca 600 kg
Z-as doorlaat 125 mm, beweging 90 mm
Besturing zéér krachtige Multicam MP4 controller
Professionele graveermachine voor veeleisende toepassingen.
Automatische, electronische instelling van het werkstukoppervlak of van de werkstukbasis, nauwkeurigheid 0,005 mm.
Kan aangestuurd worden met gelijk welk professioneel (graveer- of frees)programma, o.a. Hcam, Type3, Artcam, Enroute, iMill, Cipher, Adobe Illustrator, CorelDraw, Autocad, Designcad, Relmill, Rhinoceros, Alphacam, Procam, Mastercam, enz.
Prismatische geleidingsrails zorgen voor een stabiele en vloeiende beweging.
De graveermachine is bevestigd op een gegoten stalen basisplaat d.m.v. zes regelbouten. Deze gegoten plaat rust op een gelast chassis, dat voorzien is van vier regelbare dempingsvoeten.
Wij hebben een hele reeks klemmen, accessoires en een vacuümtafel speciaal voor deze machine ontworpen en gebouwd. Gravures in volumineuze of mechanische stukken vormen dus geen probleem.
De T-gleuventafel is voorzien van een geïntegreerde vloeistofgoot. De gegoten basisplaat is eveneens voorzien van een vloeistofgoot. 
Het microdrop koelvloeistofsysteem verbruikt zéér weinig vloeistof en creëert geen mist.
De freesmotor schakelt automatisch aan en uit aan het begin en het einde van een graveercyclus, het koelvloeistofsproeisysteem  schakelt in wanneer de frees omlaag beweegt, en wordt uitgeschakeld tijdens de verplaatsingen van letter naar letter.
De MT-600 beschikt over 9 vrij programmeerbare werkstuknulpunten, waarvan 4 met Z-as referentie.
De MT-600 is uitgerust met een 300 Watt Jäger hoogfrekwent spindel met pneumatische freesopspanning, het toerental is traploos regelbaar tussen 5000 en 60000 tpm..
Auto start en stop voor de spindel. De spindelsnelheid en de graveersnelheid zijn voorprogrammeerbaar via het programma of kunnen via het bedieningspaneel ingegeven worden.
MT-600 zijkant MT-600 voorzicht
De MT-600 straalt robuustheid uit als geen ander. De stalen voet bevat alle besturingen en electronica.
MT-600 pendant MT-600 met vacuümtafel
De Multicam afstandsbedieningblinkt uit in gebruiksgemak. Een vacuümfafel is in optie leverbaar.
MT-600 surface blok MT-600 voorzicht
Het electronisch calibratie-blokje: standaard accessoire. Geleidingen & kogelomloopmoeren zijn optimaal beschermd.
MT-600 spanvijs MT-600 HF generator
Nuttige optie: Een robuuste spanvijs. De Jäger HF-generator.
MT-600 koelvloeistofsysteem MT-600 achterzijde
Het microdrop koelvloeistofsysteem. Mooi machientje,ook langs achteren.
MT-600 voet
De zware, gelaste stalen voet. Alleen massa reduceert trilling.
 
< onze Graflux website > < onze bagsealers website >